Moc Terapii

i Relaksu na WsiProjekt skierowany jest do dzieci z niepełnosprawnościami z terenu powiatu polkowickiego oraz powiatu głogowskiego.

W ramach projektu uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania 200 złotowych bonów na zabiegi terapeutyczne świadczone przez nasze Stowarzyszenie.

Podczas gdy uczestnik będzie korzystał z terapii, reszta rodziny, może pójść na spacer do pobliskiego lasu, spędzić czas w mini ZOO, odpocząć pod wiatą grillową bądź skorzystać z innych naszych usług w promocyjnej cenie.

REGULAMIN PROJEKTU

  1. Bon o wartości 200 zł przypada na jedno dziecko z niepełnosprawnościami zamieszkujące teren powiatu polkowickiego lub powiatu głogowskiego.

  2. Bon można wykorzystać w całości tylko na terapie będące w ofercie Stowarzyszenia Równi Sobie, należą do nich:

Nie ma możliwości wypłacenia ekwiwalentu za niezrealizowane w całości bony

  1. Ceny terapii świadczonych przez Stowarzyszenie Równi Sobie podane są w cenniku zamieszczonym na stronie internetowej www.rownisobie.pl/cennik

  2. W celu zgłoszenia uczestnictwa w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 513 373 103. O zakwalifikowaniu się do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń (pierwsze 40 zgłoszeń).

  3. W przypadku zakwalifikowania się do projektu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie do dnia 30.06.2021.

  4. Bon terapeutyczny należy wykorzystać do 31 sierpnia 2021 r.

  5. Przed przystąpieniem do korzystania z terapii wymagane jest wypełnienie dokumentów uczestnictwa i udzielenie wymaganych zgód. Dane wykorzystane będą w celu podsumowania realizacji projektu.

  6. Podczas korzystania dziecka z niepełnosprawnościami, osoba z najbliższej rodziny (brat, siostra, mama, tata) mogą skorzystać z dodatkowych usług Stowarzyszenia Równi Sobie w promocyjnej cenie.

  7. Promocyjna cena dla najbliższej rodziny na dodatkowe usługi oferowane przez Stowarzyszanie Równi Sobie obowiązuje do momentu wykorzystania 200 zł bonu przez uczestnika projektu.

  8. Rodzice/opiekunowie osób biorących udział w projekcie zobligowani są do wypełnienia ankiet dotyczących podsumowania udziału w projekcie niezbędnych do ewaluacji projektu.Wszystko odbywać się będzie w naszej siedzibie mieszczącej się w miejscowości Bieńków 7, znajdującej się na terenie Gminy Grębocice w województwie dolnośląskim (zobacz jak do nas dojechać).


Formularz zgłoszeniowy do projektu:

"MOC TERAPII I RELAKSU NA WSI"