STOWARZYSZENIE

RÓWNI SOBIE

O STOWARZYSZENIU

Witajcie!

Znajdujemy się u podnóża malowniczych Wzgórz Dalkowskich. Nasza siedziba to wiejskie gospodarstwo – teren byłej leśniczówki położonej w pobliżu lasów.

Na terenie naszego obiektu znajduje się mini zoo, które jest dodatkową atrakcją i dopełnieniem terapii z udziałem zwierząt. Posiadamy również wiatę grillową, która jest miejscem spotkań.

Naszą misją jest stworzenia namiastki wiejskiego otoczenia, które jako spójna całość stanowiło kiedyś naturalne środowisko dorastania i rozwoju dziecka. Zależy nam aby swoją przestrzeń i wytchnienie od codzienności mogli znaleźć tu także rodzice.

Jesteście dla nas Ważni!

Stowarzyszenie Równi Sobie